Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Etusivu Palvelimet

Ole hyvä ja odota...

Palvelimet ja palvelinoptiot

DELTACO APC Hewlett Packard Enterprise
DELTACO Like STP-620P but 35m APC BackUPS RS 1500VA USV Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk
29,00 €
362,00 €
529,00 €
 tai17,00 €/kk
DELL APC LENOVO
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC APC Back-UPS 500VA AVR IEC outlets LENOVO DCG ThinkSystem 10Gb 2-port SFP+ LOM
214,00 €
59,00 €
103,00 €
LENOVO DELOCK DELL
LENOVO EBG System x3250 M5 Hot Swap HDD RAID 5 Upgrade Kit DELOCK Converter USB 3.1 Gen 2 Type-A male > USB Type-C™ female Activ DELL EMC T440 4110/ 8C/ 8GB/ 1TB/ H330+/ 8LFF/ 3BW
33,00 €
31,00 €
1 475,00 €
 tai48,00 €/kk

Luotettavaa ja nopeaa palvelua

Palvelun tarjoaa Soluto Oy, Suomalainen IT-palveluiden tuottamiseen erikoistunut yritys, jonka toiminta-ajatuksena on parantaa asiakayritystensä kannattavuutta tuottamalla asiakkaan liiketoiminnan kannalta oikeanlaisia IT-palveluita ja ratkaisuja.

     

2019 Yritysten Verkkokauppa Kaikki oikeudet pidätetään. Lenovo Verkkokauppa, Dell Verkkokauppa sekä Apple Verkkokauppa yhdessä osoitteessa.