Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Etusivu Palvelimet

Ole hyvä ja odota...

Palvelimet ja palvelinoptiot

APC DELTACO DELTACO
APC Replacement Battery Cartridge #116 DELTACO Pinta-asennettava seinärasia Cat.6, 1xRJ45, pölyluukku DELTACO 10" CAT6 UTP kytkentäpaneeli,  12 porttia
175,00 €
7,00 €
20,00 €
EATON Hewlett Packard Enterprise TP-LINK
EATON 9PX 8000i RT6U HotSwap Netpack Hewlett Packard Enterprise HPE 3Y FC 24X7 Aruba 2930F 24G 4SFP SVC TP-LINK IEEE 802.3af PoE Injector
4 346,00 €
 tai135,00 €/kk
1 158,00 €
 tai38,00 €/kk
29,00 €
TP-LINK APC ZYXEL
TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1310nm/ RX:1550nm single-mode 10km APC SMT1500RMI2U + NC . ACCS ZYXEL E-iCard ZyWALL IPSec VPN Client 5xLicense - Support for Win7
35,00 €
1 023,00 €
 tai33,00 €/kk
242,00 €

Luotettavaa ja nopeaa palvelua

Palvelun tarjoaa Soluto Oy, Suomalainen IT-palveluiden tuottamiseen erikoistunut yritys, jonka toiminta-ajatuksena on parantaa asiakayritystensä kannattavuutta tuottamalla asiakkaan liiketoiminnan kannalta oikeanlaisia IT-palveluita ja ratkaisuja.

     

2018 Yritysten Verkkokauppa Kaikki oikeudet pidätetään. Lenovo Verkkokauppa, Dell Verkkokauppa sekä Apple Verkkokauppa yhdessä osoitteessa.