Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Etusivu Oheislaitteet ja tarvikkeet Kaapelit ja adapterit

Ole hyvä ja odota...

Kaapelit ja adapterit

Näytetään 1 - 60 / 63 tuotteesta
DELL KIT - USB-A TO USB-B 3.0 CABLE 0.6 METER CABL
Tuotekoodi: CBL-USB-ATB
Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB B  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.6m
16,80 €
20,83 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL EUROPEAN POWER CORD 2M SCHUKO-C14
Tuotekoodi: 450-10374
Tyyppi: Virta  -  Color: Musta  -  Pituus: 2m
17,60 €
21,82 €  (sis. ALV)
19,78 €
24,53 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL MDISPLAYPORT - DISPLAYPORT ADAPTER
Tuotekoodi: 470-13627
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: Mini DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.203m
20,12 €
24,95 €  (sis. ALV)
Varastossa 10
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL C13-C14 RACK POWER CORD 2M
Tuotekoodi: 450-ABLC
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: C13 liitin  -  Liitin 2: C14 liitin  -  Color: Musta  -  Pituus: 1.98m
22,20 €
27,53 €  (sis. ALV)
Varastossa 77
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL DISPLAYPORT-DVI ADAPTER (DP-DVI)
Tuotekoodi: 470-ABEO
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DVI  -  Color: Musta
23,80 €
29,51 €  (sis. ALV)
Varastossa 46
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL KIT USB-C TO USB-C DISPLAYS CABLE 0.6 METER CABL
Tuotekoodi: CBL-USB-CTC
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.6m
24,83 €
30,79 €  (sis. ALV)
Varastossa 3
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL Adaptor
Tuotekoodi: 470-13630
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: Mini DisplayPort  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Musta
25,33 €
31,41 €  (sis. ALV)
DELL Jumper Cord, C13 to C14, DELL UPGR
Tuotekoodi: 450-ABLD
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: C13 liitin  -  Liitin 2: C14 liitin  -  Color: Musta  -  Pituus: 4m
25,73 €
31,91 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL CUS KIT - USB-C TO DP CABLE 0.6 METER CABL
Tuotekoodi: CBL-USB-DP
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.6m
25,83 €
32,03 €  (sis. ALV)
Varastossa 9
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL Adapter HDMI to VGA DELL UPGR
Tuotekoodi: DAUBNBC084
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: HDMI  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.17m
28,43 €
35,25 €  (sis. ALV)
Varastossa 12
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL Adapter USB-C to USB-A 3.0 DELL UPGR
Tuotekoodi: DBQBJBC054
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 1: USB-C  -  Liitin 2: USB A  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.131m
29,51 €
36,59 €  (sis. ALV)
Varastossa 13
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL Adapter DisplayPort to VGA DELL UPGR
Tuotekoodi: DANBNBC084
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: VGA  -  Color: Musta
35,49 €
44,01 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 15.2.2023
Osta
DELL 2M OPTICAL FIBRE CABLE LC-LC (KIT) CABL
Tuotekoodi: 470-ABEG
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Pituus: 2m
41,76 €
51,78 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 0.5M
Tuotekoodi: 470-AAVK
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.5m
43,72 €
54,21 €  (sis. ALV)
Varastossa 35
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 1M
Tuotekoodi: 470-AAVH
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 1m
44,14 €
54,73 €  (sis. ALV)
Varastossa 13
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL 2M SFP28 TO SFP28 PASSIVE TWINAX CABLE
Tuotekoodi: 470-ACFB
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP28  -  Liitin 2: SFP28  -  Color: Musta  -  Pituus: 2m
46,29 €
57,40 €  (sis. ALV)
Varastossa 49
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL Networking Cable SFP+ to DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-ABPS
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 2m
50,43 €
62,53 €  (sis. ALV)
Varastossa 33
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL Adapter USB-C to VGA DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-ABNC
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: VGA  -  Color: Musta
50,72 €
62,89 €  (sis. ALV)
Varastossa 10
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL 3M SFP28 TO SFP28 PASSIVE TWINAX CABLE
Tuotekoodi: 470-ACEU
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP28  -  Liitin 2: SFP28  -  Color: Musta  -  Pituus: 3m
51,86 €
64,31 €  (sis. ALV)
Varastossa 80
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL 12GB HD-MINI SAS CABLE 0.5M CUSTOMER KIT CABL
Tuotekoodi: 470-ABDQ
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: Mini-SAS HD  -  Liitin 2: Mini-SAS HD  -  Pituus: 0.5m
52,29 €
64,84 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL GPU POWER CABLE INSTALL KIT R7525 CUSTOMER INSTALL CABL
Tuotekoodi: 470-AETN
54,36 €
67,41 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 7.3.2023
Osta
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 3M
Tuotekoodi: 470-AAVJ
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 3.048m
57,86 €
71,75 €  (sis. ALV)
Varastossa 26
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL Adapter - Dell Adapter - USB-C to HDMI/ DisplayPort with Power Deliver
Tuotekoodi: DBQAUANBC070
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: HDMI  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.18m
57,89 €
71,78 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL 1M SFP28 TO SFP28 PASSIVE TWINAX CABLE
Tuotekoodi: 470-ACEX
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP28  -  Liitin 2: SFP28  -  Color: Musta  -  Pituus: 1m
60,14 €
74,57 €  (sis. ALV)
Varastossa 58
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL Adapter USB-C to HDMI 2.0 DELL UPGR
Tuotekoodi: DBQAUBC064
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: HDMI  -  Color: Musta
60,72 €
75,29 €  (sis. ALV)
Varastossa 9
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL ADAPTER - USB-C TO DISPLAYPPORT (DP)
Tuotekoodi: DBQANBC067
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Color: Musta
60,87 €
75,48 €  (sis. ALV)
Varastossa 10
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL 12GB HD-MINI SAS CABLE 2M CUSTOMER KIT CABL
Tuotekoodi: 470-ABDR
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: Mini-SAS HD  -  Liitin 2: Mini-SAS HD  -  Color: Musta  -  Pituus: 2m
63,32 €
78,52 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 20.2.2023
Osta
DELL SAS Cable 2 M
Tuotekoodi: 470-11919
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: SAS  -  Liitin 2: SAS  -  Color: Musta  -  Pituus: 2m
66,51 €
82,47 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 21.2.2023
Osta
DELL 2M SAS CONNECTOR EXTERNAL CABLE . ACCS
Tuotekoodi: 470-11676
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: SAS  -  Liitin 2: SAS  -  Color: Hopea  -  Color: Musta  -  Pituus: 2m
66,89 €
82,94 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 5M
Tuotekoodi: 470-AAVG
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 5m
68,20 €
84,57 €  (sis. ALV)
Varastossa 34
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 0.5M
Tuotekoodi: 470-AAXB
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.5m
71,40 €
88,54 €  (sis. ALV)
Varastossa 2
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL 0.6M SAS Connector External DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-11674
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: SAS  -  Liitin 2: SAS  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.6m
76,33 €
94,65 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL 12Gb HD-Mini to HD- Mini SAS Cable 2M CK
Tuotekoodi: 470-AATP
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: Mini-SAS  -  Liitin 2: Mini-SAS  -  Color: Musta  -  Pituus: 2m
78,83 €
97,75 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL 6G SAS Cable, MINI to HD,
Tuotekoodi: 470-AASD
Tyyppi: SAS  -  Liitin 1: Mini-SAS  -  Liitin 2: Mini-SAS  -  Color: Hopea  -  Color: Musta  -  Pituus: 2m
81,86 €
101,51 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL 5M SFP28 TO SFP28 PASSIVE TWINAX CABLE
Tuotekoodi: 470-ACEY
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP28  -  Liitin 2: SFP28  -  Color: Musta  -  Pituus: 5m
81,94 €
101,61 €  (sis. ALV)
Varastossa 39
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL OM4 LC - LC FIBER OPTIC CABLE (OPTICS REQUIRED) - 3 M CABL
Tuotekoodi: 470-ACMO
Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Color: Oranssi  -  Pituus: 3m
83,67 €
103,75 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 1M
Tuotekoodi: 470-AAVR
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 1m
90,17 €
111,81 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL NetworkingCableSFP+ DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-13573
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 5m
91,26 €
113,16 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL OM4 LC/LC FIBER OPTIC CABLE (OPTICS REQUIRED) 5M CABL
Tuotekoodi: 470-ACLY
Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Pituus: 5m
94,17 €
116,77 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL OM4 LC/LC FIBER OPTIC CABLE (OPTICS REQUIRED) - 1M CABL
Tuotekoodi: 470-ACLV
Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Pituus: 1m
96,61 €
119,80 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 7M
Tuotekoodi: 470-AAVI
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Hopea  -  Color: Musta  -  Pituus: 7m
97,24 €
120,58 €  (sis. ALV)
Varastossa 11
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 3M
Tuotekoodi: 470-AAWN
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 3m
101,24 €
125,54 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 17.2.2023
Osta
DELL OM4 LC/LC FIBER OPTIC CABLE (OPTICS REQUIRED) 2M CABL
Tuotekoodi: 470-ACLT
Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Pituus: 2m
103,38 €
128,19 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL Cable QSFP+to QSFP+40GbE
Tuotekoodi: 470-ABPW
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP28  -  Liitin 2: QSFP28  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.5m
114,06 €
141,43 €  (sis. ALV)
Varastossa 2
Toimitusaika 1-2 päivää
Osta
DELL 7M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE
Tuotekoodi: 470-13574
Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 7m
120,13 €
148,96 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL QSFP+ 40GBE 0.5M PASSIVE COPPER DAC CABL
Tuotekoodi: 470-13550
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.5m
125,70 €
155,87 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL QSFP+ TO 4X SFP+ BREAKOUT CABL 0.5M
Tuotekoodi: 470-AAVT
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 0.5m
132,53 €
164,34 €  (sis. ALV)
DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 5M
Tuotekoodi: 470-AAWE
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Color: Hopea  -  Color: Musta  -  Color: Sininen  -  Pituus: 5m
153,31 €
190,10 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL QSFP+ TO 4X SFP+ BREAKOUT CABLE 3M
Tuotekoodi: 470-AAXG
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 3m
179,58 €
222,68 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL QSFP+ 40GBE 3M PASSIVE COPPER DAC CABL
Tuotekoodi: 470-13551
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 3m
202,92 €
251,62 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL NetworkingCable 40GbE DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-13547
Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: 4 x SFP+  -  Pituus: 1m
218,29 €
270,68 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 7M
Tuotekoodi: 470-AAXI
Tyyppi: Verkko-erityinen  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 7m
223,64 €
277,31 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL Networking Cable100GbE QSFP28 DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-ABPR
Liitin 1: QSFP28  -  Color: Black, Red  -  Color: Musta  -  Color: Punainen  -  Pituus: 1m
224,99 €
278,99 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL NetworkingCable 40GbE DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-13548
Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: 4 x SFP+  -  Pituus: 3m
247,81 €
307,28 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 14.2.2023
Osta
DELL Networking Cable100GbE QSFP28 DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-ABQF
Liitin 1: QSFP28  -  Color: Black, Red  -  Color: Musta  -  Color: Punainen  -  Pituus: 2m
249,01 €
308,77 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL QSFP+ TO 4X SFP+ BREAKOUT CABLE 5M
Tuotekoodi: 470-AAXH
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: QSFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 5m
255,07 €
316,29 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 21.2.2023
Osta
DELL Kit - 10GbE SFP+ Direct Attach DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-ABBK
Liitin 1: SFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 5m
267,79 €
332,06 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL MPO TO 4XLC FIBER BREAKOUTCABLE MULTI MODE FIBER OM4 - 3M CABL
Tuotekoodi: 470-ABPE
Liitin 1: MTP  -  Color: Aqua  -  Pituus: 3m
314,78 €
390,33 €  (sis. ALV)
Saatavilla arviolta 22.2.2023
Osta
DELL QSFP+ TO 4X SFP+ BREAKOUT CABLE 7M
Tuotekoodi: 470-AAWU
Tyyppi: Ethernet  -  Liitin 1: QSFP+  -  Liitin 2: SFP+  -  Color: Musta  -  Pituus: 7m
323,13 €
400,68 €  (sis. ALV)
Näytetään 1 - 60 / 63 tuotteesta

Luotettavaa ja nopeaa palvelua

Palvelun tarjoaa Soluto Oy, Suomalainen IT-palveluiden tuottamiseen erikoistunut yritys, jonka toiminta-ajatuksena on parantaa asiakayritystensä kannattavuutta tuottamalla asiakkaan liiketoiminnan kannalta oikeanlaisia IT-palveluita ja ratkaisuja.

     

2021 Yritysten Verkkokauppa Kaikki oikeudet pidätetään. Lenovo Verkkokauppa, Dell Verkkokauppa sekä Apple Verkkokauppa yhdessä osoitteessa.